Odzież

Promocje

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Odzież Jest 120 produktów.

Odzież wędkarska

Odzież wędkarska powinna być przede wszystkim nieprzemakalna, a w okresach jesienno-zimowych również izolująca przed chłodem. Jej podstawowym elementem są spodnie, najlepiej długie, chroniące nogi przed otarciami i ukąszeniami owadów. Jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań w tym zakresie są modele z regulowanymi i odpinanymi szelkami. Równie ważną częścią ubrania wędkarskiego jest także kurtka, która powinna mieć przede wszystkim liczne kieszenie np. do schowania spławików i innych akcesoriów. Państwa uwadze polecamy szczególnie modele z kapturami o regulowanej wysokości oraz z rzepami przy rękawach i ze ściągaczami w pasie. Nad wodą niezbędne są także porządne buty, które powinny być nie tylko wygodne, ale i całkowicie wodoodporne. Mogą być to zarówno wysokie kalosze umożliwiające stanie w wodzie podczas połowu, jak i usztywniające kostkę trapery.

Odzieżowe dodatki wędkarskie

Odzieżowe dodatki wędkarskie takie jak okulary czy czapki pełnią ważną funkcję ochroną dla naszego zdrowia. Łowiąc ryby w okresie letnim, narażamy oczy i głowę na długotrwałe i szkodliwe oddziaływanie promieni UV. Warto więc wyposażyć się w przewiewną czapkę z daszkiem i przeciwsłoneczne okulary z filtrem. W porze jesienno-zimowej dokuczliwy staje się natomiast chłód i opady atmosferyczne. Dobrym rozwiązaniem okazują się wtedy ciepłe okrycia głowy, chroniące uszy przed przewianiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży dla wędkarzy. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 120 elementów