Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Manns

Mann’s Bait Company to amerykańska wytwórnia, która od ponad pięćdziesięciu lat dostarcza wędkarzom na całym świecie doskonałych sztucznych przynęt. Dzięki latom doświadczeń oraz współpracy z najlepszymi wędkarzami stała się jednym z najbardziej cenionych producentów woblerów, błystek oraz przynęt z miękkiego plastiku.

Swoją renomę firma budowała kładąc przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość produkowanych przynęt. Uzyskano to, stosując do produkcji najlepsze materiały oraz zachowując należyty reżim technologiczny.
Priorytetem firmy Mann’s jest skuteczność produkowanych przez nią przynęt. Zanim trafią one do produkcji masowej, są testowane na wielu łowiskach w różnych strefach klimatycznych.

Mann’s Bait Company jest doskonale znana polskim wędkarzom, którzy od lat mają możliwość korzystania z jej wyrobów. Złowiono na nie mnóstwo rekordowych okazów ryb, co jest ich najlepszą rekomendacją. Wielu wędkarzy wybiera świadomie przynęty Mann’s, doceniając ich walory w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów