Kamasan

Promocje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Kamasan Animal Barbed (oczko) - haczyki

Nowy produkt

Jeśli jesteś wędkarzem, który lubi łowić brzany, karpie i duże klenie to haki Animal firmy Kamasan muszą być pierwszym wyborem za każdym razem. Dostępne jako zadziorowe i bezzadziorowe   w rozmiarze od 8 do 20.  Przy bardzo wysokiej zawartości węgla, te haki są wyjątkowo silne i mocne.

Więcej szczegółów

9,00 zł brutto

Więcej informacji

Podobnie jak w innych modelach haczyków Kamasan również model Animal mają chemicznie zaostrzony grot. Kamasan był pierwszą marką na świecie która użyła techniki chemicznego ostrzenia haczyków - technika ostrzenia, która teraz jest normą w branży. Ta technika pozwala na uzyskanie najostrzejszych grotów haczyków i to naprawdę zrewolucjonizowało wędkarstwo. Zaokrąglony grot haków Kamasan Animal gwarantuje pewne zacięcie ryby i znacznie zmniejsza szanse na jej spięcie. Zaokrąglony łuk sprawia, że idealnie nadaje się do łowienia z kukurydzą, robakami lub mielonką, ale nadaje się też do wszystkich rodzajów przynęt i wszystkich technik wędkarskich.

Bezzadziorowa wersja Kamasan Animal stała się szybko ulubionym hakiem dla wędkarzy łowiących na bezzadziorowe haczyki i są chwalone za wytrzymałość, trwałość, wysoki poziom ostrości. Dostarczane w opakowaniach po 10 sztuk, Kamasan Animal (bezzadziorowe i zadziorowe) to numer jeden dla wielu wędkarzy.

Kamasan zajmuje się produkcją najwyższej jakości haków dla brytyjskich wędkarzy od ponad 30 lat  i będzie Ci ciężko znaleźć wędkarza, który nie pokochał i nie używał haków Kamasan. Marka Kamasan jest synonimem innowacji i niezawodności, haczyki Kamasan nigdy nie zawiodą!

19 innych produktów w tej samej kategorii: