Wędki

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane

Wyprzedaż! Herakles Kiar Eclisse Zobacz większe

Herakles Kiar Eclisse 1,5 - 5 g 180cm

CAHKKEC01

Nowy produkt

Model wykazujący się uniwersalnością w zastosowaniu dla wędkarza. Praca oraz ciężar wyrzutowy pozwalają na łowienie na małe przynęty twarde oraz miękkie. Znakomicie odnajduje się podczas łowienia metodą z opadu na gumy, dając równocześnie możliwość łowienia metodą twichingu. Mając ten kij nad wodą dopasujesz się do każdych warunków.

Długość - 180 cm

Akcja-  Light 

Ciężar wyrzutowy- 1,5 - 5 g

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

220,50 zł brutto

-30%

315,00 zł brutto

Więcej informacji

Styl, moc, elegancja, lekkość i finezja. Tak można krótko opisać serię Kiar Eclisse. Wędki oferują design i wspaniałą pracę. Seria obejmuje lekkie i średnie wędki do łowienia w rzekach i jeziorach, ale także mocne wędki na duże rzeki i morze. Dzięki długim testom, wybrano najbardziej odpowiednie komponenty dla serii Kiar Eclisse. Wędki odnajdą się w każdej sytuacji i warunkach nad wodą. Cała seria wyposażona jest w bezpieczne i niezawodne uchwyty kołowrotka Sea-guide Alien. Do każdego modelu wybrano najbardziej odpowiednie przelotki Sea-guide, aby zapewnić wydajność, dalekie rzuty i najlepszy kontakt z przynętą. Specyficzne, ale wszechstronne wędki, które łączy styl i jakość. Każdy, nawet wybredny spiningista znajdzie coś dla siebie w serii Kiar Eclisse.

Praca wędziska charakteryzuje się szybkością podczas prowadzenia przynęty dając pełną kontrolę nad wabikiem. Przy równoczesnej głębokiej parabolicznej pracy podczas holu ryby. Dając efekt małej ilości spadów. Uniwersalny kij do łowienia na małe przynęty wielu gatunków ryb, różnymi metodami połowu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: